THEMOIRè opinie

Konstancja

Jestem wielką miłośniczką ekskluzywnych produktów, jednak nie podoba mi się, że tak wiele znanych marek nadal korzysta z materiałów odzwierzęcych. Nie jestem weganką, ani wegetarianką, ale nie podoba mi się stosowanie tych tworzyw. Z tego powodu od razu zakochałam się w marce THEMOIRè. Opinie koleżanek o podobnych poglądach mnie zachęciły i nie żałuję. Ostatnio zaopatrzyłam się w piękną torebkę Bios!

Jadwiga

Nie jestem ogromną fanką markowej odzieży, ale jednocześnie bardzo podoba mi się jej oryginalność i to, że produkty zwykle są wykonywane z większym poszanowaniem środowiska naturalnego. Ostatnio zakochałam się w firmie THEMOIRè. Opinie znajomej zachęciły mnie do kupna torebki i nie żałuję – wykonano ją z ekologicznej skóry, która wcale nie różni się od naturalnej, a żaden zwierzak nie cierpi!

Joanna

Jestem weganką dopiero od kilku miesięcy, ale już udało mi się zauważyć, że znaczna część rynku jest zdominowana przez produkty bazujące na materiałach odzwierzęcych – zwłaszcza torebki. Opinie kolegów poleciły sprawdzenie oferty THEMOIRè i nie rozczarowałam się, ponieważ wszystkie propozycje marki mi się podobają, a przy tym są wegańskie i biodegradowalne, serdecznie polecam!

Wiktoria

Jestem ogromną miłośniczką przede wszystkim wysokiej jakości. Przez długie lata kupowałam torebki skórzane, które szybko się niszczyły, dlatego tym bardziej się zaskoczyłam, kiedy koleżanka poleciła mi wegańską markę THEMOIRè. Opinie miała na tyle pochlebne, że się skusiłam i był to strzał w dziesiątkę – ekologiczna skóra okazała się być bardziej wytrzymała od naturalnej, a w ogóle nie różni się wyglądem!

Weronika

Ostatnio w moje ręce wpadła szara torebka Bios marki THEMOIRè i bardzo się cieszę, że ją kupiłam. Jest przede wszystkim bardzo ładna, a jej wzornictwo jest bardziej uniwersalne niż krzykliwe. Sprawdza się podczas codziennego noszenia, ale dobrze współgra także z bardziej eleganckimi kreacjami. Do tego jest wykonana z ekologicznej skóry, co tym bardziej mi się podoba :) Polecam!

Karolina

Dawno nie miałam okazji mieć tak dobrej torebki, jak Bios marki THEMOIRè! Zawsze sama kupowałam sobie takie produkty, dlatego tym bardziej zaskoczyło mnie, kiedy wspomniany model wręczył mi mój, nigdy wcześniej tego nieczyniący :), mąż. Model jest bardzo dobrze wykonany, wytrzymały i ma wręcz idealny dla mnie rozmiar – mogę zabrać wszystko, czego potrzebuję!

Klaudyna

Jestem weganką od około dekady i w 2016 roku bardzo się ucieszyłam, kiedy koleżanki powiedziały mi o wejściu na rynek nowej marki oferujących ekskluzywne torebki z naturalnej skóry. Chodzi oczywiście o THEMOIRè. Od razu złożyłam zamówienie i tak zakochałam się w tej firmie. Zawsze mogę liczyć na najwyższą jakość wykonania, a także odpowiednią różnorodność względem oferty, polecam!

Eliza

Od dłuższego czasu nie miałam okazji kupić sobie nowej torebki, ale ostatnio postanowiłam sobie kupić prezent z okazji awansu. Szukając odpowiedniego produktu w internecie natknęłam się na THEMOIRè. Opinie internautek były dobre, dlatego zamówiłam model Bois i nie żałuję, bo produkt jest po prostu świetny! Torebka jest odpowiednio pojemna, a przy tym doskonale wygląda, polecam serdecznie!

Anita

Serdecznie polecam wszystkie torebki THEMOIRè! Jestem wierną miłośniczką marki od kilku lat i jeszcze się nie zawiodłam. Chodzi zarówno o modele bardziej eleganckie, jak i te odpowiednie do codziennego noszenia. Przy tym wszystkim doceniam fakt, że producent stosuje wyłącznie wegańską skórę i materiały ulegające biodegradacji. Środowisko jest ważne! Raz jeszcze polecam :)

Izabella

Torebki nie są dla mnie czymś szczególne istotnym, ale przyznaję, że miło, kiedy korzysta się z nich komfortowo. Co prawda nie jest dla mnie szczególnie ważne to, iż THEMOIRè to marka wegańska, ale przede wszystkim ją doceniam za ergonomię produktów! Nie posiadają wielu udziwnień, wyglądają po prostu elegancko i doskonale mieszczą wszystko, czego potrzebuję. Do tego są wytrzymałe!